19 paź 2008

Vizyer.pl

Vizyer.pl to innowacyjny projekt, interaktywny portal stworzony przez grupę kreatywnych młodych ludzi, którzy patrzą na świat w zupełnie nowy sposób. Widzą piękno i urok miejsc zwykle niezauważanych, niedocenianych, bądź zapomnianych.

Projekt ten został stworzony by podzielić sie swoją wizją świata z innymi, by nadać nowy wizerunek miejscom mijanym w pospiechu i bez zainteresowania. Dzięki panoramom 3D czar zwykłych zdjęć łaczy się z trójwymiarem tworząc intrygujący efekt zatrzymania czasu, uchwycenia pojedyńczej chwili, tak bardzo ulotnej w chaosie i pośpiechu dużego miasta.

Naszym celem jest przybliżanie miejsc, o których istnieniu nie wiedzą nawet rdzenni mieszkańcy miasta. A także rzucanie nowego, świeższego spojrzenia na te popularne, widziane juz wielokrotnie miejsca. Pozwala dostrzec szczegóły, na które nigdy wcześniej nie zwracaliśmy uwagi.

Portal ten nasila swoisty patriotyzm lokalny, pokazuje jak wiele pięknych i tajemniczych miejsc czeka jeszcze na odkrycie i zachęca do samodzielnego i dokładniejszego ich poznawania.

Pełnimy również role informatora promującego rozwój kultury i sztuki naszego miasta. W taki oto sposób zawiadamiamy o różnych wydarzeniach kulturalnych jak i prezentujemy dodatkowo te miejsca od wewnątrz.

Jednak to jeszcze nie wszystko! Nie wolno zapomnieć, iż Vizyer.pl to także rozbudowany portal łączący miłośników zwiedzania i przyjemnego spędzania czasu.

To wszystko powoduje, że vizyer.pl staje się unikalnym adresem w polskiej sieci, który pokazuje drugą, wirtualną stronę miasta.

Redakcja

Newsy:

Kamil Frakowski (imprezowania) - k.frakowski@vizyer.pl

Arkadiusz Lamecki (cooltura, moje miasto) - a.lamecki@vizyer.pl


Foto Łódź:

Mariusz Kucharczyk - mariuszkucharczyk@gmail.com

Jakub Kobalczyk - kobbal@tlen.pl


Foto relacje:

Piotr Chojecki - p.chojecki@vizyer.pl

Arkadiusz Lamecki - a.lamecki@vizyer.pl


Video Łódź / relacje
:

Witek Ancerowicz - w.ancerowicz@vizyer.pl


ZAPRASZAM!!.. bo warto :)
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

15 paź 2008

Julian Battelli Trailer

22 min materiału... 3 dni montażu.. lepiej wyczarować tego nie mogłem ;)
4 miejsce na BMX Film Fescie w Łodzi 08 :)
/ alternatwyabmx.pl
/ lansbmx.com
Julian Battelli Trailer from Ancer on Vimeo.